Wiertnica

Super Koparka - Olszowa | 43-300 Bielsko-Biała | woj. śląskie | Numer telefonu: +48 48 513 716 997 | NIP: 937-213-34-75 | REGON: 072379940

Główny obszar działalności:

Specjalistyczne usługi dotyczące usług świadczonych koparką oferuje Państwu firma super Koparka, które jest doświadczona w tym zakresie prac. Na terenie Bielsko-Białej mogą być Państwo pewni, że wszelkie roboty ziemne zostaną przez nich wykonane, po wcześniejszych ustaleniach. Specjalna wiertnica umożliwia szybkie odwierty w gruncie i budowę ogrodzeń. Dokonują oni wykopów pod wszelkie instalacje, które ktoś chce przyłączyć do budynku (jak np. gaz i woda), a także pod nowe budynki w celu położenia fundamentów. Ich usługi to nie tylko te świadczone koparką, ale też pługiem, świdrem, młotem czy widłami. Wszystko zmechanizowane i w pełni profesjonalnie.

Roboty ziemne

Usługi koparką z Bielska-Białej to gwarancja profesjonalizmu i satysfakcjonujących rezultatów. Firma Superkoparka dysponuje własnym transportem, dlatego obejmuje zasięgiem swoich usług całą Polskę. Dzięki zastosowaniu między innymi wideł paletowych, młota hydraulicznego, pługu odśnieżającego, świdra ziemnego oraz łyżki ładowarkowej, koparkowej i skarpowej, ich oferta jest niespotykanie bogata i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź ofertę: www.superkoparka.pl

Szczegółowe informacje:

superkoparka.pl

superkoparka.pl

kontaktsuperkoparka.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Fachowe usługi dekarskie

Blacharstwo dekarstwo

Solidny geodeta

www.geo-vision.com.pl

Profesjonalny architekt

Strona internetowa