Instalacja klimatyzacji

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | Numer telefonu: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Główny obszar działalności:

Firma Złota Klimatyzacja od lat zajmuje się montażem i serwisowaniem klimatyzacji na terenie Krakowa i okolic. Przedsiębiorstwo zdążyło w tym czasie zdobyć miano lidera na rynku HVAC. Klienci chętnie wybierają usługi tej firmy, ponieważ posiada nienaganną opinię zdobytą ciężką pracą. Złota Klimatyzacja charakteryzuje się najwyższym poziomem świadczonych usług - przyjaznym kontaktem z usługobiorcą, bardzo dobrej jakości urządzeniem i sumiennym, regularnym serwisowaniem, bez którego klimatyzacja nie jest w stanie działać długo i skutecznie.

Klimatyzacja z montażem

Klimatyzacja z montażem jest podstawą oferty firmy Złota Klimatyzacja. Montaż urządzenia nie trwa dłużej niż dzień. Koszt takiej usługi zależny jest od wybranego klimatyzatora oraz jego przyszłej lokalizacji, ale zawsze jest bardzo konkurencyjny względem innych firm. Podstawą w efektywnym montażu jest wybór odpowiedniego urządzenia, dlatego ważna jest konsultacja z przedstawicielem przedsiębiorstwa, który ma szerokie doświadczenie. Oprócz montażu Złota Klimatyzacja zajmuje się również transportem i późniejszym serwisowaniem.

Sprawdź ofertę: https://www.zlotaklimatyzacja.pl/

Szczegółowe informacje:

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Czyszczenie wykładzin i mebli

Czytaj dalej

Stacja Wallbox

https://portsolar.pl