Trwałe nakrycia na stoły

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Główny obszar działalności:

Znakomite obrusy, które sprzedaje firma Natim, wykorzystywane są zarówno podczas świętowania ważnych uroczystości, jak i podczas codziennych, wspólnie spożywanych posiłków. Występują one w najpopularniejszym białym lub beżowym kolorze, ale także w brązach, pomarańczach, czerwieniach i wielu więcej, pozwalając znaleźć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Każdy klient ma także dodatkowo wpływ na to jak duży produkt zamawia - firma oferuje docięcie obrusów do wskazanych przez kupującego rozmiarów.

Obrusy wielkanocne

Pośród produktów dostępnych w sklepie internetowym znaleźć można obrusy wielkanocne, które cechują się wyjątkowym zdobnictwem. Aby stół świąteczny prezentował się estetycznie, nakrycia posiadają wyszyte zajączki, pisanki oraz inne symboliczne elementy kojarzone z Wielkanocą. Dodatkowo, firma poleca swoje rozwiązania plamoodporne, dzięki którym żadne plamy nie będą szpecić powierzchni stołu. Wszystkie obrusy wielkanocne dostępne w ofercie, tak jak pozostałe produkty firmy, mogą zostać docięte do wymiarów podanych przez klienta.

Sprawdź ofertę: Obrusy wielkanocne - Natim

Szczegółowe informacje:

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Produkty z PCV i drewna

Okna - Mielec

Naprawa sprzątu AGD

Serwis pralek - Śrem

Tekstylia do łazienki

Ręczniki bawełniane