Urlop na Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Główny obszar działalności:

Chcąc spędzić urlop w malowniczej okolicy, warto udać się na Pojezierze Międzychodzko-Sierakowskie. Można tam podziwiać piękne krajobrazy i cieszyć się spokojnym wypoczynkiem z dala od miejskiego smogu i zgiełku. Nocleg znajdą tam Państwo na przykład w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze, będącym kompleksem ośmiu domków z aż czterdziestoma ośmioma miejscami do spania. Każdy taki obiekt posiada dwie osobne sypialnie, a także obszerny salon, łazienkę i odpowiednio wyposażony aneks kuchenny. Tuż przy domkach znajduje się taras do biesiadowania przy grillu i plac zabaw.

Noclegi pod Sierakowem

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze oferuje nie tylko komfortowe noclegi pod Sierakowem, ale również różnorodne atrakcje umilające klientom pobyt. Mogą oni zorganizować na przykład przejażdżkę bryczką, grzybobranie z bigosem, rajd na quadach, lot balonem na ogrzane powietrze, spływ kajakowy, rozgrywkę paintballa, zjazd na linie i nie tylko. Dużą popularnością cieszą się też zabawy tematyczne, które prowadzi u nich doświadczona grupa teatralna. Dbają również o czystość i porządek w pokojach, aby noclegi pod Sierakowem w ich ośrodku spełniły wszystkie oczekiwania gości.

Sprawdź ofertę: Cennik

Szczegółowe informacje:

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Zabawa sylwestrowa

www.abdar.pl

Oferta biura turystycznego

Rubezahl