Praca dla opiekunek

Vista Care - Staromiejska 6/10c | 40-013 Katowice | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 660 661 099 | NIP: - | REGON: -

Główny obszar działalności:

Vista HR jest firmą, która oferuje swoim klientom pomoc w podjęciu legalnej pracy jako opiekun osób starszych w Polsce lub w Niemczech. Swoją działalność prowadzi już od 2014 roku, dzięki czemu posiada duże doświadczenie w swojej branży i prezentuje tylko sprawdzone oferty zatrudnienia. Cały proces rekrutacji przeprowadzany jest rzetelnie po to, by każdy opiekun mógł rozpocząć pracę w miejscu odpowiednim dla niego. Firma oferuje korzystającym z usług ciągłe wsparcie i zostaje z nimi w stałym kontakcie, w razie jakichkolwiek wątpliwości czy komplikacji.

Praca dla opiekunek

Firma Vista HR zajmuje się pośredniczeniem w znajdowaniu zatrudnienia. Praca dla opiekunek w Polsce to jeden z ich obszarów działania. Pomagają oni indywidualnie dobrać do klienta odpowiednią ofertę, rzetelnie przeprowadzają całą rekrutację oraz dbają o to, by współpraca była cały czas na wysokim poziomie. Zatrudnienie jest legalne, opłacane ubezpieczenie oraz gwarantowany jest transport i zakwaterowanie. Wszystkie oferty są sprawdzone, dzięki czemu klienci mają zapewnione bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia.

Sprawdź ofertę: Oferty

Szczegółowe informacje:

www.vista-hr.pl

www.vista-hr.pl

infovista-hr.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Skup metali nieżelaznych

scrapssw.pl

Przepływomierze - sklep

Kontrola poziomu cieczy - Aqua Trend